Skip to content Skip to footer

HAKKIMIZDA

Endüstriyel ve teknolojik ilerlemenin sunduğu imkanlarla, küresel refahın belli karar vericilerin kendi yarattıkları ekosistemin içinde büyümesi diğerleri için eşitsizlikleri de beraberinde getirdi. Dünya nüfusunun bir kısmı Sanayi 4.0’ı konuşurken, önemli çoğunluğunun ekonomik anlamda kritik meselelerle boğuşuyor olması gerçeği, yeni nesil organizasyonların ve dayanışmanın, paylaşmanın hakim olduğu bir anlayışın gündeme taşınması gerçeğini de ortaya koydu. Küreselleşme ile birlikte baskın piyasa anlayışına karşı bir model üretme, bu model ile birlikte kalkınmanın temel motifi olan kurumlar yaratma arzusu da bu fikir ayrılıklarından ortaya çıktı. Bu topraklarda doğmuş Ahilik anlayışını esas alan tarihsel hoşgörü, vicdan ve adil ticaret temelli bir kalkınma modelinin, toplumsal faydanın yol sayıldığı, neredeyse sadece kar etmek üzerine kurulu ve her şeyin mubah sayıldığı mevcut sisteme alternatif olabileceği inancı bu sebeple güçlendi.  

Bahsettiğimiz ‘’insani değerleri’’ esas alan bu dünya görüşü ve kalkınma modeli AGM GEYLAN GROUP’un anayasasını oluşturuyor. Daha sürdürülebilir, fırsat eşitliği sunan ve kaynakların verimli kullanılması anlayışı ile şekillenen bu iş modeli ile Türkiye’nin kalkınmışlık ve refah seviyesini arttırma yolculuğunda itici güçlerden biri olmayı hedefliyoruz. 

Ülkemiz; jeopolitik konumu, dinamik nüfusu ve kültürü ile 21. Yüzyılın en büyük ekonomilerinden biri olmaya adaydır. 

AGM GEYLAN GROUP olarak bu anlamda kendimize üç kritik alan seçtik; tasarım, teknoloji ve tarım. Bu alanlarda itici ve ortak bir güç yaratacak yatırımlarımızla gelir üretmeyi bir amaç değil, tabana yaymaya kararlı olduğumuz kalkınma için bir araç olarak görüyoruz.

 

AGM Geylan GROUP

AGM Geylan Group Yeşil Ekonomi.

Icon

Glanco Çevre Teknolojileri

GLANCO Recover & Recycle birçok endüstri için anahtar teslimi su geri dönüşümü ve kimyasal geri kazanımlar için öncü çözüm ortağıdır.
Siteye Git
Icon

Tekyapı Insaat

Tekyapı; Gayrimenkul Geliştirme, Mühendislik ve İnşaat Taahhüt alanlarında anahtar teslim esasına göre hizmet vermektedir.
Siteye Git
Icon

Navlungo

Yurt Dışı Kargo ve Uluslararası Lojistik Platformu, 130'dan fazla ülkeye anında kargo teklifi alın, teklifleri karşılaştırın, gönderin, depolama ve fulfillment operasyonlarınızı yönetin.
Siteye Git
Icon

Parkpalet

Depo işletmecileri Park Palet platformu aracılığıyla depo ihtiyacı olan şirketlere palet bazında kiralayarak fazla kapasite alanlarından gelir sağlayabilirler.
Siteye Git
Icon

Agromila - AZ Agromila

Türkiye ve Dünya genelinde ekolojik, sürdürülebilir ve verimli tarımın ihtiyaçlarını karşılama hedefiyle yola çıkmıştır.
Siteye Git